Доброго дня! Мене звати Петро і я вітаю Вас на сторінках мого сайту. Я - вмілий і досвідчений копірайтер, який із ентузіазмом береться за кожен новий проект.

Моя мета – створювати якісні тексти, які хочеться прочитати до кінця: читабельні, цікаві, змістовні, грамотні й креативні. Я завжди дослухаюсь до побажань замовника, працюю ефективно, продуктивно і чесно.

Тож, якщо Вам потрібні тексти на замовлення, пишіть у Telegram або на email. Завжди радий співпраці!

Ефективний алгоритм написання новинЯк писати новини? Чи існує простий і зрозумілий алгоритм, який полегшить копірайтеру структурування й оформлення тексту? Звісно ж, існує, і не один. Водночас такий алгоритм не може бути універсальним, оскільки є різні типи новинних матеріалів, які вимагають різної подачі інформації.


Що можна зробити, аби читання новини було якомога комфортнішим і цікавішим для відвідувача сайту?

Матеріал варто писати в беземоційному і лаконічному стилі. Автор не повинен нав'язувати власну думку. Потрібно старатися не виходити за рамки інфостилю і зберігати простоту викладу інформації.

Йдеться про короткі речення, чітко сформульовані думки, послідовний, логічний і зрозумілий текст. Якомога менше води, ще менше – канцеляризмів і шаблонних фраз, заборонені – відступи від теми.

Разом з тим, дуже важливе значення має вміння автора підібрати влучний, інтригуючий заголовок та створити інформативний лід, який міститиме основну думку новини.

Безпосередньо сама новина – це деталізована інформація, подана, зазвичай, у кількох абзацах. Часто додатково подаються довідкові або менш важливі дані, якщо вони вагомо доповнюють і насичують публікацію.

Копірайтер спроможний значно оживити свій матеріал, якщо помістить туди тематичний коментар одного з героїв новини. Публікація стане більш достовірною і привабливою для читача.

Коментарі