Доброго дня! Мене звати Петро і я вітаю Вас на сторінках мого сайту. Я - вмілий і досвідчений копірайтер, який із ентузіазмом береться за кожен новий проект.

Моя мета – створювати якісні тексти, які хочеться прочитати до кінця: читабельні, цікаві, змістовні, грамотні й креативні. Я завжди дослухаюсь до побажань замовника, працюю ефективно, продуктивно і чесно.

Тож, якщо Вам потрібні тексти на замовлення, пишіть у Telegram або на email. Завжди радий співпраці!

Чим відрізняється кваліфікований копірайтер від новачка?


Якщо вам потрібен якісний текст для сайту, варто довірити це завдання досвідченому і кваліфікованому копірайтеру. Намагання зекономити кошти може вам дорого обійтися. Іноді відрізнити початківся від профі нелегко. А справді якісних копірайтерів не так вже й багато, тож слід бути пильним, якщо хочете отримати бажаний результат.

  
За якими критеріями варто шукати копірайтера? Передусім, важливою є наявність портфоліо. Ви зможете безпосередньо ознайомитися з прикладами робіт автора, оцінити його стиль, грамотність та рівень володіння словом.

Якісна робота не може бути надмірно дешевою. Обов’язково звертайте увагу на вартість послуг фрілансера. Якщо вам пропонують створення контенту за дуже низькою ціною, треба бути готовим до неприємних сюрпризів. Заплативши ринкову вартість, ви одержите читабельний, грамотний і змістовний матеріал.

Практика засвідчує, що новачки мають більшу схильність до граматичних помилок. Замість тире вони часто використовують дефіс, забувають про форматування і структурування статей. Що довше копірайтер займається створенням текстів, то більша ймовірність, що він належно виконає замовлення.

Кваліфікований копірайтер запитає про всі подробиці завдання і підготує текст в обумовлений термін. Він напише матеріал без води й штампів і не оцінюватиме вартість своєї роботи нижче ринкової ціни.

Коментарі