Доброго дня! Мене звати Петро і я вітаю Вас на сторінках мого сайту. Я - вмілий і досвідчений копірайтер, який із ентузіазмом береться за кожен новий проект.

Моя мета – створювати якісні тексти, які хочеться прочитати до кінця: читабельні, цікаві, змістовні, грамотні й креативні. Я завжди дослухаюсь до побажань замовника, працюю ефективно, продуктивно і чесно.

Тож, якщо Вам потрібні тексти на замовлення, пишіть у Telegram або на email. Завжди радий співпраці!

Портфоліо (приклади робіт)

Незабаром Xiaomi планує анонсувати цікаву новинку

Працівники китайської компанії Xiaomi зараз активно працюють над створення загадкового смартфона, який матиме екран із отвором для фронталки. 

Як відзначає поінформоване джерело, отвір планують розмістити у лівому верхньому куті дисплея. Ця врізка, очевидно, матиме діаметр три міліметри.

Поки що відсутня інформація відносно технічних характеристик майбутньої новинки. Припускається, що телефон буде відноситись до флагманських смартфонів.

А це, в свою чергу, означає, що новинку можуть оснастити процесором Qualcomm Snapdragon 865. Цей процесор має 8 ядер Kryo 585, які володіють тактовою частотою до 2,84 ГГц. Крім того, він має графічний пришвидшувач Adreno 650. 

Є висока ймовірність, що новий смартфон оснастять модемом Snapdragon X55, який забезпечує підтримку 5G.

Відповідно до підрахунків IDC, компанія Xiaomi перебуває на четвертому місці у рейтингу першорядних постачальників телефонів. Упродовж третього кварталу поточного року китайці поставили 32,7 мільйона пристроїв, що склало 9,1% світового ринку.
................................................................................................................................................................................... 
Ключові проблеми підготовки науковців 
Як відомо, вища освіта спрямована не тільки на відтворення знань, а й на активізацію розвитку аналітичних та дослідницьких здібностей молоді. Тож підготовка майбутніх вчених в сфері вищої освіти є дуже важливою.

Доцільно виділити кілька проблемних аспектів, які значно впливають на підготовку науковців і є особливо актуальними сьогодні. Очевидно, для їх врегулювання будуть необхідні політичні та управлінські рішення, без яких не вдасться досягнути прогресу в цьому питанні.

Отож, перший проблемний аспект стосується якості програм підготовки. Зокрема, відповідно до програми підготовки докторів філософії, передбачається, окрім часу на організацію дослідження, від сорока до шістдесяти кредитів годин навчання. Наразі відсутнє системне бачення, яким змістом потрібно наповнити ці години. 

Крім того, українські ВНЗ неспроможні офіційно включати у наукове керівництво більше одного спеціаліста, зокрема, коли йде мова про спеціалістів з інших освітніх закладів і навіть із інших держав. 

Водночас, важливе значення має інституційна здатність вищого навчального закладу забезпечувати здобувачу зручний доступ до ресурсів, які необхідні для проведення наукових досліджень, зокрема до сучасної англомовної літератури, устаткування, а також лабораторій.

Також здобувачам наукових ступенів, як і загалом науковцям, мають надавати змогу активно обговорювати підсумки власних досліджень не тільки із науковими консультантами, а й з іншими вченими, які працюють над подібними проблемами.

Критично важливо, щоб здобувачі ставали учасниками міжнародних конференцій та семінарів за тематикою своїх дисертацій, адже в цьому випадку не можна обмежитись такими заходами тільки в Україні.
 ......................................................................................................................................................................
Збірна України завершила "Євро-2016" поразкою від Польщі
Щойно у Марселі закінчився матч 3-го туру групового етапу "Євро-2016", в якому збірна України зустрічалась із командою Польщі й програла з мінімальним рахунком 0:1.

"Жовто-блакитні" доволі непогано провели першу половину матчу, мали низку гострих моментів і могли повести у рахунку. Тим не менш, індивідуальна майстерність лідерів нашої збірної у цих епізодах виявилась не на висоті.

А в другому таймі суперник, якому очки потрібні були значно більше (команда боролась за місце у плей-оф), почав нагнітати обстановку біля воріт П'ятова. І на 55-ій хвилині Якуб Блащиковскі ввірвався справа до штрафного майданчика, змістився у центр і вистрелив у дальню "дев'ятку" - 1:0.

У час, який залишився, супротивники могли змінити рахунок зустрічі, однак нікому відзначитись так і не вдалося.

Відтак збірна України зазнала поразки у всіх трьох матчах Євро-2016 і не змогла забити жодного гола на турнірі.

Україна - Польща - 0:1 (0:0)
Гол: Блащиковскі (55);
У: Пятов, Хачеріді, Бутко, Федецький, Кучер, Степаненко, Зозуля (Тимощук, 90), Зінченко (Коваленко, 74), Ярмоленко, Ротань, Коноплянка;
П: Фабіанскі, Паздан, Енджейчик, Ціонек, Йодловєць, Криховяк, Глік, Зелінскі (Блащиковські, 46), Капустка (Гросіцкі, 72'), Мілік, Р. Левандовскі;
Попередження: Ротань, Кучер – Капустка.
  
..........................................................................................................................................................................
Україна сподівається, що США підтримають її курс до Європи
Міністр закордонних справ України Леонід Кожара зустрівся із очільником підкомітету з європейських питань Комітету з закордонних відносин Сенату Сполучених Штатів Америки.

Під час розмови з сенатором Крісом Мерфі український міністр висловив сподівання, що Сполучені Штати Америки нададуть підтримку нашій країні в її намаганні інтегруватися до Європейського Союзу.

Під час зустрічі Кожара і Мерфі також висловили свої міркування щодо цілого комплексу питань співпраці України з Сполученими Штатами Америки. Ключовими були питання співробітництва у сфері нерозповсюдження зброї масового знищення, міжнародної безпеки, енергетики і енергетичної безпеки, сільського господарства та інвестицій.

Як американський, так і український чиновник, констатували, що взаємини між державами перебувають на високому рівні і навіть у перспективі можуть стати ще кращими й тіснішими.

Міністр закордонних справ України повідомив сенатору США про те, яку кількість роботи було зроблено для підписання в листопаді поточного року Угоди про асоціацію, а також для схвалення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом.

Разом з тим, під час візиту до Сполучених Штатів Америки Кожара висловив впевненість у тому, що справа Юлії Тимошенко не стане на заваді обраному Україною курсу до Європейського Союзу.
......................................................................................................................................................................

Допомога в отриманні кредиту: ефективна чи ні?


Як діяти в ситуації, коли банк відмовляє у наданні кредиту, а вам дуже потрібно одержати гроші? Як варіант, можна звернутись до МФО, де від вас не вимагатимуть ні довідок стосовно дохoдів, ні переліків документів, і навіть не вникатимуть в подробиці вашої кредитної історії. Однак такий крок означатиме, що ви ризикуєте вплутатись у кабалу, вибратися із якої буде дуже складно, ймовірно навіть складніше, ніж з того становища, в якому ви знаходитися зараз. Чимало людей обирають інший шлях – вирішують скористати з розрекламованих послуг, коли їм обіцяють допомогти в отриманні позики.

Справжня допомога чи сир у мишоловці?

Якщо в нашій країні стільки пропозицій допомогти з укладенням кредитної угоди, отже проблема такого роду справді існує. Банківські установи відмовляють у наданні кредитів клієнтам, а отже, на це є певні причини, хоча вони й не мусять їх повідомляти. Водночас, є багато посередників, які за незначну суму коштів дивовижним чином вирішують такі проблеми і будь-хто може отримати позику необхідного розміру.

Цими фірмами гарантується одержання кредиту з поганим кредитним досьє. Крім того, вони допомагають із отриманням кредитів особам із заборгованістю, а також допомагають одержати позику за умови відсутності кредитної історії.

Однак потрібно задуматись: це реальна допомога чи, можливо, пастка? Слід усвідомлювати, що всіма українськими банками формується єдина клієнтська та кредитна база, яка має автоматизовану комп’ютерну систему. І саме нею на основі наявної інформації приймаються рішення щодо схвалення заявки або відмови у позиці клієнтові. Відтак на цей процес жодним чином не впливають і не здатні вплинути сторонні організації.

Це послуга інформаційно-консультаційного характеру

Що ховається за гучними заявами про підтримку в одержанні позики? Фірми, які пропонують такі послуги, описують весь процес таким чином. Спершу людина звертається до організації, надаючи дані про те, яким саме банком було відмовлено в отриманні кредиту, яку сума потрібно одержати і які умови кредитування її влаштовують.

Після цього ви озвучуєте ймовірні причини, через які банком могло бути не схвалено вашу заявку (йдеться про непогашені борги, неідеальну кредитну історію, відсутність стабільної роботи, малу зарплату та ін.). Після того, як фірма ретельно вас вислухає і пообіцяє надати фахову допомогу, Ви сплачуєте вартість послуги. Через деякий час (поки фірма вирішить всі проблеми) звертаєтесь до того ж банку, який відмовляв у кредитуванні, наново подаєте заявку і – о чудо! – вам надається позика.

Звучить заманливо, до того ж, за надання послуги не треба сплачувати великі суми. Однак в дійсності допомогти особі, яка має незакриті заборгованості в кількох банківських установах, з отриманням кредиту, практично неможливо. Звісно ж, компанією можуть владнатися окремі питання з одержанням кредиту особі, яка має бездоганну кредитну історію, проте з низькими дохoдами. І навіть такі випадки – рідкість. Зазвичай, це послуга інформаційно-консультаційного характеру, і не більше!

Реально допомогти собі зможете тільки ви

Ніхто і ніколи не зможе допомогти в отриманні готівкового кредиту безробітному, який має чималу заборгованість і троє дітей. І справа не в тому, що такій людині не треба допомагати, а в тому, що банки є фінансовими установами, які мають на меті заробляти гроші. Вони не ризикуватимуть своїми ресурсами задля однієї особи, яка, скоріш за все, не буде в змозі сплатити кредит.

Єдина можливість одержати позику для такого людини – допомогти собі самостійно, погасивши всю заборгованість і якісно поліпшивши власну кредитну історію. Тож не треба вірити багатообіцяючій рекламі нереальних речей. Краще ретельно розібратись у питанні, щоб не втрачати кошти, скориставшись сумнівними послугами. Чи потрібна вам допомога, яка є непридатною на практиці? Звісно ж, ні.

.............................................................................................................................................

Як поєднати відпустку із вивченням іноземної мови

Володіння однією чи кількома іноземними мовами – важливий навик, який допомагає почуватися комфортніше та впевненіше у сучасному світі. А освітній туризм – це чудова можливість поєднувати інтенсивні мовні заняття та відпочинок.

За найбільш оптимістичними підрахунками, лише двадцять відсотків українців володіють англійською, хоча чимало експертів стверджують, що ця цифра значно завищена. Водночас, роботодавці в нашій країні віддають перевагу працівникам, які знають мови, і пропонують їм кращі заробітні плати. 

Тисячі шкіл по всьому світу пропонують різноманітні програми із вивчення іноземних мов. Одне з найефективніших рішень – обрати країну, де англійська є державною мовою: Велику Британію, Сполучені Штати Америки, Канаду, Мальту або навіть Нову Зеландію. 

Кожна з цих держав має свої переваги. Так, у Мальті є можливість поєднувати навчання та пляжний відпочинок, у Канаді та США ви зможете глибше пізнати життя мегаполісів, а у Великій Британії – ознайомитися з багатовіковою культурою країни і почути відомий британський акцент.

У тому разі, якщо ви хочете вивчити інші мови, не такі розповсюджені як англійська, варто звернути увагу на держави, де ця мова – рідна для населення. 

Все більше батьків пропонують дітям відпочити під час канікул у міжнародних школах та таборах, де є змога поєднувати корисне із приємним. Ще до поїздки батькам надають детальний план, в якому вказана повна інформація щодо проведення часу дитини, харчування, місце її проживання. Кожного дня по завершенні занять дітей очікує цікава і насичена програма, яка складається з екскурсій та активного відпочинку.

Якщо ви вирішили вивчати іноземну мову за кордоном, ви не лише збільшуєте багаж знань і опиняєтесь у потрібному мовному середовищі для практики, а й отримуєте прекрасну можливість дізнатися більше про культуру нової держави і просто гарно провести час.
.............................................................................................................................................

Подарункова карта для чоловіка

Напередодні свята ми замислюємось над тим, який особливий подарунок зможе принести близькій людині найбільшу втіху і залишить незабутні емоції. Іноді досить складно вгадати очікування молодої людини, навіть знаючи її вподобання і захоплення. Цю проблему можна легко оминути, якщо віддати перевагу подарунковій карті для чоловіка.

У такого подарунку – безліч переваг!

Однією з переваг такого презенту є можливість вибирати серед великої кількості різноманітних карт, кожна з яких допоможе незабутньо провести час. Винуватець свята зможе придбати одяг відомого бренду, стильну прикрасу, відвідати магазин побутової техніки та багато іншого. Різноманіття вибору, зручність та універсальність – чудові переваги подарункової карти для чоловіка.

Дуже часто представники сильної статі мають бажання щось собі купити, однак не наважуються на це з різних причин. Дарувати гроші – не дуже оригінальна ідея, а ось подарункова карта – саме те, що потрібно. Завдяки ній чоловік із легкістю зможе купити необхідну річ, не думаючи про економію коштів та без зайвих вагань.

Крім того, всі наші подарункові карти мають елегантне оформлення, яке неодмінно сподобається стильним чоловікам. Розміри подарунка, його легкість та практичність також грають важливу роль. Ваша близька людина навряд чи часто отримує такого типу презенти. Вона обов’язково оцінить оригінальність та універсальність подарункової карти для чоловіка.

Скористатися такою картою можна в будь-який час. Великий термін дії дає можливість відкласти покупку чи замовлення послуг на потім. Презент не помнеться, не втратить свій вигляд, не промокне під дощем, а головне – він готовий до використання в будь-який момент.

Замовляти у нас – комфортно і легко!

У теперішній час набагато зручніше замовляти подарунки через мережу Інтернет без необхідності залишати домівку. Маючи безліч часу для вибору необхідної карти, не відчувати тиску нав’язливих продавців, ви точно не помилитися у виборі. При цьому ваше замовлення буде доставлене швидко, в оригінальній та надійній упаковці. 

Вам більше не доведеться соромитись невдалих подарунків, не потрібно буде довго роздумувати над вибором презенту, не треба переживати за його вчасну доставку і належний вигляд! Обирайте одну із наших подарункових карт для чоловіків, і ви не будете розчарованими.
.............................................................................................................................................

Масло Castrol MAGNATEC 5W30 AP

У азиатов и европейцев очень разное мировоззрение, стиль жизни, а также менталитет. Поэтому им иногда довольно сложно найти общий язык. А ведь и автомобили, выпущенные в Японии или Корее, тоже имеют много отличий от машин, сделанных в Европе. Тогда и средства для них обязаны отличаться, не так ли? Именно поэтому компанией было создано особое масло под названием Castrol MAGNATEC 5W-30 AP.

Описание масла

Эффективность Кастрол Магнатек 5W30 AP безупречна. Компания создала его в соответствии с особенной разработкой. Благодаря технологии Intelligent Molecules меняются свойства масла на уровне молекул. Следовательно, частички вещества могут надежно прилипать к деталям, защищая металлические элементы мотора автомобиля.

Образуется устойчивая пленка. Надежно покрывая детали двигателя она не теряет своих свойств ни на минуту. Исключено ее стекание вниз, даже в момент, когда мотор не работает. Детали защищены все время. Даже тогда, когда происходит запуск или прогрев. А, как известно, на них приходится около семидесяти пяти процентов износа.

Невозможно не отметить великолепных чистящих свойств Castrol MAGNATEC 5W-30 AP, благодаря которым мотор продолжает оставаться чистым изнутри очень долгое время. Соответственно, значительно продлевается срок его службы, исключаются перебои и неожиданные поломки.

Область применения

Свойства данного масла дают возможность отменно защитить двигатель от износа. Смазывающее вещество было создано в соответствии с новейшими требованиями производителей автомобилей. Как бензиновый, так и дизельный двигатели будут отлично работать при его применении. 

Смазочное средство разработали для машин, произведенных в Корее и Японии. Именно этим автомобилям свойствами Castrol MAGNATEC 5W30 AP обеспечивается стопроцентная защита. Даже холодный пуск мотора не может ее нарушить. Ведь таких уникальных свойств, как у Castrol MAGNATEC 5W30 AP, нет ни в одного машинного масла. Оно может быть использовано при различных стилях вождения и широком диапазоне температур.

Технические характеристики

Методом ASTM было проверено кинематическую вязкость масла при сорока градусах Цельсия. Она составила 60 мм²/c. Подобным образом проверили кинематическую вязкость при ста градусах (результат - 11.0 мм²/c), динамическую вязкость, CCS при тридцати градусах (6344 мПа*с). Относительно индекса вязкости, сульфатной зольности, плотности при пятнадцати градусах, то их результаты следующие: 159, 0.97% мас., 0.852 г/мл. 

Температуру вспышки измерили методом ASTM D93, и она составила двести пять градусов Цельсия. А во время проверки температуры застывания был зафиксирован показатель минус тридцать шесть градусов.

Допуски и спецификации

Относительно допусков и спецификаций масла, существуют следующие: API SN и ILSAC GF5. Отметим, что Castrol MAGNATEC 5W-30 AP выпускают в канистрах емкостью один, четыре, шестьдесят и двести восемь литров.

Производитель расшифровывает маркировку вязкости масла 5W30 как его всесезонность. W – первая буква английского слова «winter», которое означает «зима». Цифра пять свидетельствует о том, что свойства средства сохраняются до минус тридцати пяти градусов. А тридцать говорит о том, автомобильное масло годится до плюс тридцати.

Преимущества и недостатки

Castrol MAGNATEC 5W-30 AP обладает отличными характеристиками. Как упоминалось выше, оно превосходно защищает двигатель даже когда он запускается или прогревается, сохраняет свои характеристики при разных диапазонах температур, качественно очищает и предотвращает появление нагара и имеет постоянную вязкость. Были соблюдены все мировые стандарты во время разработки данного средства.

Из минусов можно выделить высокую стоимость масла от компании Кастрол. Иногда очень трудно найти оригинал, ведь его часто подделывают. Имеет значение и узкая специализация – для машин, произведенных в Корее и Японии. Но в целом, если использовать масло по назначению, оно обеспечит мотору вашего автомобиля отличную защиту.

..............................................................................................................................................

Специалисты рассказали, как избавиться от хронической усталости


Время от времени все люди чувствуют себя утомленными. Состояние, когда нет желания что-либо делать и хочется просто полежать, свойственно, в частности тем людям, которые тяжело работают или усердно тренируются. 

Эксперты называют это состояние синдромом хронической усталости и исследуют его не менее серьезно, чем такие болезни, как сахарный диабет или ожирение. По их мнению, это «эпидемия 21-го века». 

Всемирная организация здравоохранения обнародовала статистику, согласно которой данное заболевание есть у почти половины трудоспособных жителей нашей планеты. 

Принимая во внимание большие масштабы поражения этой болезни, которую очень сложно вылечить полностью, мы более детально рассмотрим основные причины, симптомы и методы профилактики.

Симптоматика заболевания может быть не очень выразительной. Но, в месте с тем, она дает о себе знать постоянно, практически беспрерывно, изо дня в день. 

Это чувство усталости, которое не снимается ни крепким сном, ни длительным отдыхом. Устойчивая слабость, когда хочется только сидеть или лежать, не хочется работать и выполнять какие-либо действия. 

Кроме того, люди жалуются на апатию. Они безразличны ко всем событиям, которые происходят вокруг, ни в чем не заинтересованы, не желают никого видеть. На фоне этого, больные становятся раздражительными, часто конфликтуют с окружающими, агрессивно относятся к домашним животным. 

Эксперты выделяют несколько причин такого состояния. Во-первых, это может быть связано с хроническим недосыпанием. В частности, нехватку сна часто испытывают кормящие мамы, а также трудоголики, которые могут спать не более четырех часов в сутки. 

Во-вторых, по мнению специалистов, такие люди переутомлены. Человек находится под невыносимым давлением своих ежедневных обязанностей и проблем. Он не находит свободного времени, чтобы заняться любимыми делами, отдохнуть, развеяться. 

В связи с этим образуется еще одна причина – однообразность. Жизнь кажется слишком серой, монотонной и неинтересной. Словно бесчувственный робот, человек каждый день следует тому же плану, действует в том же темпе, с тем же настроением, без каких-либо намерений что-то менять.

Такое поведение не может не отразится на здоровье и качестве жизни, отмечают эксперты. К счастью, исправить ситуацию не очень сложно. Избавится от хронической усталости поможет восьмичасовой сон. Когда ваше тело и душа хорошо отдохнут и восстановят энергию, вы обязательно почувствуете прилив бодрости. 

Также, отличной терапией станет пикник у озера, на побережье моря или отдых на горнолыжном курорте. Уединившись с природой, человек отвлекается от ежедневных забот и обязанностей, восстанавливается эмоционально и физически. 

При этом не следует забывать про важный фактор – качественное питание. Предпочтение нужно отдать тем продуктам, которые принесут пользу вашему организму, и тем, которые вы любите кушать. Благодаря правильному питанию человек получит заряд энергии и позитива. 

Как утверждают ученые, лечение синдрома хронической усталости, как правило, не вызывает сложностей и заканчивается успешно. Но эффект от него зависит от того, насколько человек пересмотрел свои ежедневные привычки и научился получать от жизни наслаждение.

..............................................................................................................................................
Prezenty na Dzień Babci i Dziadka
 Kiedy spojrzałeś na kalendarz, przypomniałeś sobie, że zbliża się Dzień Dziadków, powinieneś z góry wymyślić prezenty i niespodzianki, które zadowolą najstarszych i najbardziej ukochanych członków rodziny. Czasami wybór dobrego prezentu dla dziadków nie jest łatwy, ponieważ z reguły starsi ludzie są konserwatywni w swoich względach, są przyzwyczajeni do starych i ulubionych rzeczy, nie chcą aktualizacji i są podejrzani o wszelkie innowacje technologiczne. Ale oczywiście są niesamowicie zadowoleni z opieki i uwagi wnuków. W takim przypadku karta podarunkowa będzie dokładnie tym, czego potrzebujesz. Przyniesie wiele wrażeń i emocji, ponieważ nie jest to sweter, skarpetki ani parowiec, które mogą być im niepotrzebne.

Przypomnij interesy swoich krewnych

Pomyśl dokładnie o tym, co lubią. Jako wnuk musisz wiedzieć o zainteresowaniach swoich krewnych. Może lubią czytać, łowić ryby, oglądać telewizję, podróżować, rozwiązywać krzyżówki lub spędzać czas przy komputerze.

Dzięki karcie podarunkowej dziadkowie będą mogli odwiedzić interesujący spektakl w teatrze, wybrać się na fascynującą wycieczkę do sąsiedniego miasta, miło spędzić czas w restauracji lub kawiarni. Poza tym mogą po prostu pójść na zakupy i skorzystać z bonu prezentowego, aby kupić odpowiednie rzeczy. Tak więc twój prezent będzie użyteczny i praktyczny.

Oczekują od ciebie wsparcia i miłości

Pamiętaj, że nasi bliscy zawsze chcą, abyśmy mówili, że ich kochamy, częściej przytulali i dawali prezenty. A dziadkowie są naszymi drugimi rodzicami, którzy opiekują się nami tak samo oddanie jak nasi mama i tata. Więc nie mogą być rozczarowani! Daj swojej rodzinie bon prezentowy - przepustkę do świata wielkich wrażeń.
..............................................................................................................................................
Jak dobrać lampę bakteriobójczą

 Zalety lamp bakteriobójczych


Lampy bakteriobójcze to świetna opcja do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza w domu i poprawy ogólnej jakości powietrza. Oni mają trzy najważniejsze zalety: eliminują szkodliwe bakterie i wirusy, poprawiają ogólną jakość powietrza i zmniejszają koszt energii elektrycznej.

Ważne jest, aby powietrze, którym oddychasz ty i twoja rodzina, było wysokiej jakości, szczególnie dla osób z problemami oddechowymi. Ponieważ światła bakteriobójcze dezynfekują powietrze przechodzące przez filtr, zapewnia to, że powietrze w domu jest całkowicie czyste i odkażone. Gdy bakterie i zarazki zostaną usunięte, wszelkie zapachy ze zwierząt domowych lub dzieci znikną. 

Jak dobrać lampę bakteriobójczą


Większość sterylizatorów UV wykorzystuje światło UV-C jako źródło środka dezynfekującego. Jednak światło ultrafioletowe może przenikać przez skórę osoby, a jeśli się o nią nie zadba, może spowodować uszkodzenie lub obrażenia osoby, która z niej korzysta. Światło ultrafioletowe może z czasem uszkadzać niektóre tworzywa sztuczne i gumy.

Najlepszym rozwiązaniem oświetleniowym jest lampa bakteriobójcza Far-UV. Far-UV wykorzystuje inną długość fali widma ultrafioletowego, aby zapewnić taką samą moc dezynfekującą jak UV-C bez niebezpiecznych skutków ubocznych. Far-UV może również działać szybciej i dezynfekować szybciej niż lampy ultrafioletowe, co zapewnia większą wydajność. Takie lampy nie wykorzystują rtęci, więc bezpieczniej jest ich używać.
..............................................................................................................................................
Karta podarunkowa do restauracji
Wizyta do restauracji z kartą podarunkową oznacza spędzenie wieczoru w przyjemnej atmosferze i wypróbowanie ciekawej kuchni. Poza tym, wieczór w luksusowej restauracji lub kawiarni jest dla dziewcząt idealną niespodzianką.

Karta podarunkowa w dużej restauracji firmowej może być świetnym prezentem firmowym. Za pomocą takiego vouchera dokonywana jest rezerwacja stolika, dania z menu głównego są zamawiane, a także istnieje możliwość dodatkowej płatności w restauracji, jeśli chcesz zjeść za większą kwotę niż wartość nominalna karty.

Niezapomniany wieczór w znakomitej restauracji


Teraz łatwiej jest spędzić magiczny wieczór w znakomitej restauracji, usiąść z dziewczyną na filiżankę pysznej kawy lub miło spędzić czas z najlepszymi przyjaciółmi w barze. Dodatkową wygodę zapewniają karty podarunkowe do restauracji, którzy możą być przeznaczone dla dwóch lub nieograniczonej liczby osób.

Rezerwując stolik za pomocą karty podarunkowej i zamawiając jedzenie z menu, dowiesz się więcej o kuchni meksykańskiej, skosztujesz europejskich potraw i najlepszych win, dowiedz się o ceremonii parzenia herbaty. Wszystkie najlepsze restauracje w mieście otworzyły dla ciebie drzwi.

Różnorodność kart podarunkowych do restauracji jest bardzo duża. Możesz nią nawigować dzięki wyszukiwaniu w sieci lub przy pomocy konsultanta online, który w każdej chwili jest gotowy odpowiedzieć na wszystkie pytania i zaproponovać najlepszą opcję, która odpowiada konkretnej osobie.

Karta podarunkowa została stworzona dla każdej okazji


Taki uniwersalny prezent, jako voucher podarunkowy, nadaje się na każdą okazję: różnorodne święta, rocznice i po prostu ważne wydarzenie w życiu człowieka. Nie musisz już myśleć o wyborze jednego ze standardowych prezentów. Nie ryzykujesz rozczarowaniem bliskich, partnerów biznesowych, współpracowników i przyjaciół. Wraz z pojawieniem się karty podarunkowej masz wszechstronne i oryginalne rozwiązanie.
..............................................................................................................................................
Why is it worth to go for a sports scholarship to the USA?
 By playing for one of the university teams in the United States, you get a unique chance to get a quality American education at the lowest cost and start your own international career.

So, what are the main advantages of playing for the university team? First of all, this option is ideal for those who would like to continue a sports career and at the same time obtain higher education, which is not necessarily related to sports.

Students, who play for one of the university teams, have the opportunity to choose any specialty that is available at the university. In particular, the study of management, psychology, chemistry, programming, etc. is available for tennis players. In addition, there is an opportunity to study in the second specialty.

US universities invest huge sums in their own sports teams and they are proud of their achievements. Many famous athletes have experience playing for university teams.

Sports training of students is carried out at the highest level. Highly qualified coaches make every effort to ensure that young people reach the peak of sports opportunities during four years of study at the university.

In addition, playing for the sports team of the university, you get a great chance to become famous. Many people after graduating continued their careers at a professional level.

Playing for a university team, you will travel a lot, while ordinary students have the opportunity to travel only on vacation.

Very often student-athletes are paid a special scholarship, which will be enough to cover a significant part of the cost of training, and in some cases - also for accommodation, health insurance, food, materials and more.

Of course, getting in a university sports team and getting a scholarship is quite difficult. However, we can provide full support for young people who have decided to study in the United States. You can get more detailed information by the following phone numbers: (093) 593-59-93; (098) 593-59-93.
..............................................................................................................................................
Gift card for the holidays
For many people, the approach of the holidays causes not only pleasant emotions, but also a little panic. It is, of course, related to the choice of gifts for loved ones. After all, gifts should be non-standard, interesting and at the same time practical. What to buy? Where and how? All these questions are quite tiring, and sometimes drive a person into a corner. Enough straining the brains! The best gift has already been invented - it's a gift card for the holidays!

Our gift cards have magical properties - they make the holidays magical and the recipient happy. They give unique time, bring benefits, cheer the heart. You want to spend them slowly, leaving a little happiness and magic for later.

You will not be limited in your choice


Holiday gift cards come in different denominations. They open up opportunities to purchase both inexpensive and more expensive goods. The recipient of the gift will be pleasantly surprised by the elegant design of the card. However, the most important thing is that the buyer will not be limited in choice and he will be able to choose the best gift. He’ll be able to buy his dream gadget, which he has long dreamed of, new home appliances or some beautiful and stylish accessory.

It should be emphasized that the gift card is not just shopping. It is also a pleasant procedure, travel, exclusive lessons, workshops, extreme flights, interesting entertainment and games, visits to movies and restaurants, excursions and more. The list of opportunities that open up before you is inexhaustible.

Even for the most demanding person there will always be a suitable gift card that will make the holidays unforgettable. The versatility of the gift is that it does not limit a person to receive positive, because the card can be used again and again.

It can be used at any time


Giving money has never been an original idea. But a gift card is something special and unusual. In this way, you actually pass on the gift choice to the recipient. It is a compact and convenient thing that can be used at any time. Its appearance and design will also pleasantly surprise you. The recipient will definitely appreciate your choice. He will want to repeat his experience of using such a card.

It is now much more comfortable to order gifts online without leaving home. You have plenty of time to choose the right card without error. Your order will be promptly processed, prepared and the parcel will be delivered to you as soon as possible. It will arrive in a beautiful and reliable package.
..............................................................................................................................................
How to prepare a child for school?
Preparing a future first-grader for school is very important, because it provides a confident start for the student. It is up to you to decide how and where it will take place. To prepare a child at home or trust one of the development centers? If you have chosen the first option, then you need to know all the components of such training. 

In order for your child to have the desire to develop, you need to create an atmosphere of love and respect, as well as a motivating environment. You can customize your child's room, buy educational toys or make them yourself. Show your child that learning is interesting and fun, play with it.

If you have already started such activities with a child, then conduct them regularly. Start with a few minutes and gradually increase their duration. Remember that it is very easy to repel a child's desire to learn, so do everything carefully and do not rush. Remember to praise your child for the slightest success, but at the same time, be moderately strict and remember discipline.

Preschoolers must have some knowledge about themselves, nature, the world and society. Thinking, attention and memory play an important role in learning, so these processes need to be developed from early childhood through games, exercises and tasks.

Make sure you spend at least one hour working together. For example, you can draw a non-existent animal together and then sew a soft toy after this drawing. You can also make an impromptu play or write a fairy tale.

Remember to nurture and strengthen the will of the preschooler through the daily routine, light sports and household chores.

The child must also be able to hold the pen. Try teaching it to write block letters, words and numbers.

The most important task of preparing a future first-grader is to teach the child to learn, to awaken his interest in self-development, the desire to learn something new. When dealing with a child, listen to it and do not overload with information.
.............................................................................................................................................

Коментарі